Služby

  • Naší hlavní specializací v oblasti exportu a importu je přeprava válcovaných svitků v muldových návěsech. Mnohaleté zkušenosti, které máme s přepravami těchto svitků u nás, využívají přední tuzemští i zahraniční partneři (např. Moravia Steel a.s., Arcelor Mittal a.s., ŽDB Drátovna a.s., Evraz Vítkovice Steel a.s.), kteří se zabývají výrobou a zpracováním hutního materiálu. V posledních třech letech jsme rozšířili naše přepravní možnosti a náš vozový park rozšířili o návěsy, které mohou vozit i nadrozměrné přepravy. Návěsy máme vybavené na přepravování jak zboží do šířky 3m (plechy), tak i na přepravy do délky 15m. Pro své dlouholeté zákazníky, ale i potencionální nové partnery zajišťujeme přepravy celovozových zásilek, i částečné dokládky (sběrné dokládky). Dále jsme rozšířili náš vozový park o tzv. odlehčené návěsy, na kterých je možno vést materiál do hmotnosti 27tun. Máme také vozidla vybavená pro převoz nebezpečného zboží, které podléhá směrnici ADR (kompletně vybavené soupravy pro tyto druhy přeprav a tým proškolených řidičů, kteří mají platné školení s manipulací a převozem nebezpečného zboží).

  • Naše vozidla můžete potkat a využít pro přepravy ve všech zemích Evropské unie (D,NL,B,L,F,PL,SK,CZ,H,SLO,ITA,ROM,SRB). Náš vozový park je vybaven 30 nejnovějšími tahači typu Volvo, které se řadí mezi špičku ve výbavě s emisními limity EURO 5 a EURO 6. Návěsy valníkového a muldového typu značky Schwarzmüller a Schmitz zajišťují naším zákazníkům vysoce komfortní přesun zboží, bez jakéhokoliv poškození během přepravy. Zboží na návěsech je bezpečně zajištěno proti posuvu protiskluznými podložkami a zabezpečovacími pásy té nejvyšší kvality. Všechna naše vozidla jsou vybavena nejmodernějším sledovacím zařízením Dynafleet, které nám pomáhá okamžitě informovat našeho zákazníka o pohybu jeho komodit.

  • K zajišťování menších přeprav požíváme rozvozová vozidla skříňového typu, která mohou nakládat 16 europalet a uvezou hmotnost do 8tun. Tyto vozidla využíváme hlavně k rozvozu zeleniny a ovoce, jelikož jsou i vybavená chladícím agregátem.

  • Pojištění odpovědnosti za škodu vzniklou na zásilkách během přepravy máme do výše 8 000 000,-Kč.